12 let vývoje metody a pozorování lidského vědomí

NAVIGATORsLAB se věnuje implementaci sebeuvědomovacích postupů do firemního prostředí a využívání těchto postupů při hledání inovací, které přesahují rozměr běžného způsobu uvažování.

My jsme Navigátoři

Jsme lidé, kteří otevírají (r)evoluční cesty.
Měníme věci společně s vámi. Na jedné straně tak dodáváme očekávané výsledky, na straně druhé vás učíme být samostatní.
Jsme jiní. Jsme Navigátoři.

Alena Nekovářová 

COO & Partner

Alena má na starosti provoz celé společnosti a řeší naše smluvní vztahy. Na projektech ji potkáte jako lektora a akreditovaného Evoera. Specializuje se na identifikaci podvědomých vektorů jednání a proces odstranění jejich vlivu ve firemní praxi.

up21_nahledy_40 (1)_edited.jpg

Jan Petr Nekovář 

Metodolog & Partner

Jan je hlavní metodolog. V rámci workshopů a ucelených projektů má na starosti sestavení řešení a postupů, které zajišťují udržitelnou implementaci sebeuvědomovacích technik do firemní praxe. Věnuje se inovačním řešení v environmentálních souvislostech.

Jsme platforma nezávislých expertů a konzultantů, které baví řešit výzvy a měnit paradigmata již zaběhlých řešení. Zakládáme pracovní skupiny, které úspěšně vyvíjí nové postupy a procesy založené na implementaci práce s mozkem do podnikové praxe s cílem udržení konkurenceschopnosti firmy v souvislostech enviromentálních a ekonomických změn. ​

 

Naším posláním je evoluce člověka a pracovního prostředí. Evoluce založená na moderních výzkumech mozku, která přináší změnu pohledu na vztah člověka a firmy, změnu pohledu na vztah člověka sama se sebou a změnu pohledu na vztah člověka a přírody, ve které žije. Evoluce, která přináší vyšší efektivitu, osobní spokojenost a budoucnost, ve které je svoboda volby, přirozená možnost rozvoje a živá příroda pro náš život.

Jsme Navigátoři!

SPOLEČNĚ, KONCEPČNĚ, MĚŘITELNĚ

Chceš se stát Navigátorem a využívat mozek naplno?

Chceš spolupracovat jako expert platformy?