Řešte svoje vlastní projekty a úkoly, jako kdyby jste byl Navigátor.

Zapoj svůj mozek naplno!

Biohacking a prevence proti stresu či přetížení.
Jsi součástí tématické skupiny a rozvíjíš své kompetence.
Pracuješ na svém vlastním projektu a využíváš laborku.

NAVIGATORs Club

Náš svět je definován hranicemi naší vlastní mysli. Pokud chceme překročit své horizonty a nacházet řešení, které jsou tak inovativní, že mění společnost a technologie kolem nás, musíme nejdříve překročit svoje vlastní hranice.

Nabízíme Vám možnost, jak fenomén MindSnapshot začít aktivně a prakticky využívat ve svém profesním i osobním růstu. Můžete procházet stejnou zkušeností jako naši experti, kteří se rozhodli ke své kompetenci a silné praxi přidat další prvek rozvoje. Rozvoj mysli a vnímání těla. 

Co ti to přinese?

Odhalíš příčiny svých mezer ve výkonu

 

Spojíš své profesní zážitky se svým podvědomým základem. Získáš tak nové pohledy na situace, ve kterých ztrácíš a naučíš se je měnit z úrovně jejich příčin. Zcela přirozeně tak dospěješ k vyšší efektivitě.

Otevřeš další možnosti ve svém uvažování

 

Díky novým technikám práce s realitou, které začneš pravidelně používat, se ti otevřou nové pohledy nejen na tvé osobní životní situace, ale i na věci, které řešíš ve tvé profesní praxi. Začnou tě napadat nové nápady, budeš více kreativní.

ledovec-01.png

Najdeš úplně novou rovinu networkingu

 

Budeš se potkávat s lidmi, kteří zažívají stejné procesy sebepoznání jako ty sám. Vaše rozhovory budou vydatnější a neuváznou na mělčině. Témata budeš rozvíjet do větší hloubky.

Vyladíš svoje tělo a mysl

 

Techniky MindSnapshot spojují tvoje myšlení s tvým cítěním. Přirozeně tak dochází k ladění mysli a těla, které přináší životní rovnováhu a sílu řešit přicházející výzvy. Doplňujeme o znalosti a cvičení z pohledu Biohackingu

Tématické okruhy

Program je intenzivnější, když je pro skupinu zaostřený na konkrétní kompetenční témata. Tento rok tak otevíráme klub pro následující tématické okruhy.

Top Management & SME Vlastník

Startup Founders & Klíčový tým

Střední a exekutivní management

Interní lektoři a projektový facilitátoři

Obchodníci a manažeři prodeje

Chci se stát členem klubu!

Chci do klubu zapojit svůj tým.

Chci uzavřenou skupinu pro svou firmu.