Klub Navigátorů šetří čas i peníze

Updated: Oct 31, 2019

Vývoj všech oblastí našeho života rychle míří k budoucnosti a na scénu již poměrně vážně vstupují nové pohledy na rozvoj člověka ve vztahu k jeho profesi. Začínají se čím dál častěji skloňovat slova jako biohacking, mindshift či selfawereness.


Každému, kdo se touto oblastí aktivně zabývá již musí být zřejmé, že stávající přístup k rozvoji lidských zdrojů formou tréninkových kampaní, video kurzů či firemního mentoringu není schopen pokrýt celou škálu možností, kterou moderní věda odhaluje.


Zároveň celá planeta se řítí do budoucnosti, která po každém z nás bude vyžadovat změnu chování nejen na své osobní úrovni, ale i na úrovni své role či kompetence. Staré časy rychle mizí v propadlišti dějin a nás čeká řešení nejen spousty společenských výzev, ale i další ekonomická krize, která přinese tlak na náklady a na udržení konkurenceschopnosti.

Jan Petr Nekovář, zakladatel NAVIGATORs LAB na workshopu s podnikateli v San Francisco

Co to je Klub Navigátorů?

Klub Navigátorů je v podstatě profesní rozvojový program pro jednotlivce i týmy, který rozvíjí váš mozek, tělo a celou vaši osobnost jako celek. Každý z nás máme svou individuální cestu, jak dosáhnout maximální výkonnosti při udržení životní rovnováhy. Na jedné straně vám ukazujeme profesní či kompetenční možnosti, na straně druhé vás provázíme zážitkovým vzděláváním, které vám umožňuje volit svoji vlastní cestu. To vše doplňujeme zprávami o vývoji transformace planety z různých pohledů, abychom rozbili vliv vašich sociálních bublin. Máte tak možnost vystoupit z uzavřenosti vašeho stávajícího uvažování a otevřít se novým pohledům na svět i na sebe sama.


Tip:

Když se začnete soustředit na příčiny vašich mezer ve výkonu, vaše úsilí věnované rozvoji zvýší svou efektivitu. Jednou odstraněnou příčinou jste schopni zasáhnout několik mezer ve výkonu. Investované prostředky do vzdělávání jsou pak vynaloženy mnohem efektivněji. A nejde jen o peníze, jde i o čas účastníků a dopady rozvoje ve firemní praxi.Co přinese členství v klubu samotnému účastníkovi?

Nový pohled na věci kolem a praktické nástroje pro rozvoj vnímání a myšlení. Dopadem jejich aplikace je zvýšení výkonu i osobní spokojenosti.

  1. Začneš vnímat sebe sama v širších souvislostech

  2. Snížíš své stresové zatížení, najdeš svou rovnováhu

  3. Zvýšíš svoje schopnosti vnímání

  4. Naučíš se nové techniky práce při řešení otázek

  5. Vytvoříš nová profesní partnerství

Popis klubu na webu je zde


Co přinese členství v klubu zaměstnavateli?

Zvýšení efektivity účastníka a větší týmovou i firemní angažovanost. Umíme vytvářet i vnitropodnikové uzavřené programy.


  1. Angažovaný zaměstnanec, který ví co chce.

  2. Snížení stresového zatížení týmů

  3. Nové manažerské nástroje pro vedoucí

  4. Otevřenou firemní kulturu která podporuje inovace

  5. Rozvojové poradenství a nástroje pro sběr zpětné vazby


Na osobní schůzce vám rádi vysvětlíme podrobnosti našeho rozvojového systému a odpovíme na vaše otázky. Konkrétní nastavení vytváříme individuálně podle vašich konkrétních rozvojových potřeb.

19 views0 comments